Vizyoner, modern ve geleceğin çalışma alanları

İnşaat sektöründeki hızlı gelişime modern ve çağdaş tasarım uygulamaları ile çözüm üretmek amacıyla 1996 yılında Çankaya Mimarlık kurulmuştur. Çankaya Mimarlık vizyoner ruhuyla sektör taleplerini  en iyi şekilde sonuca ulaştırmaktadır.  Gelişen teknolojiye uygun altyapılı binalar inşa etmeyi benimseyen firma,  müşteri memnuniyetini satış sonrası hizmetlerle de desteklemektedir.

Alanında uzman, dinamik  ve her koşulda yeniliği arayan Çankaya  ekibi son derece disiplinli çalışmalarıyla inşaat sektörüne ivme kazandırmaktadır.  Güçlü referanslarının destekleri ile sektöründe lider haline gelen Çankaya ;  fabrika ve yönetim binaları, otomotiv servis ve showroom,oteller ve özel konut gibi bir çok alanda faaliyetini başarıyla devam ettirmektedir.

Çankaya çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak son derece kullanışlı ve seçkin yapılar inşa etmektedir. Yüksek standartlarda tasarladığı yapılarını zamanında teslim  ederek müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Her alanda tasarladığı binaların kaba ince ve dekorasyon çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

 

Misyonumuz


Sektördeki gelişmelere ve beklentilere bilgi birikimiyle ayak uyduran ve çözüm üreten bir yaklaşım sergilemek.


Vizyonumuz


Profesyonellik, yaratıcılık ve tecrübe ile Çankaya markasını zirveye taşımak.